Nadanie sztandaru jednostce OSP w Chełchach

by jmalecki

Nadanie sztandaru jednostce OSP w Chełchach

by jmalecki

by jmalecki

Chciałbym przekazać Państwu serdeczne gratulacje z okazji otrzymania tak wspaniałego symbolu, jakim jest sztandar – pisałem w liście, który odczytała Lidia Borys-Dymczyk, reprezentująca mnie podczas uroczystości nadania sztandaru jednostce OSP w Chełchach.

Przekazanie sztandaru miało miejsce podczas gminnych obchodów Dnia Strażaka.

Służba i ofiarność strażaków zarówno z Państwowej Straży Pożarnej, jak i strażaków ochotników darzona jest zasłużonym szacunkiem i zaufaniem społecznym. Każdego dnia poprzez udział w akcjach ratowniczych, z budzącym podziw oddaniem, niesiecie Państwo pomoc drugiemu człowiekowi. Na co dzień angażujecie się w życie lokalnej społeczności i poprzez udział w zabezpieczeniu wydarzeń sportowych, charytatywnych, czy kulturalnych pokazujecie Państwo, że chcecie i potraficie służyć ludziom i zawsze jesteście blisko nich. Za to Was podziwiamy i stawiamy za wzór i symbol solidności oraz niezawodności – pisałem w liście skierowanym do strażaków.

Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do nadania sztandaru jednostce OSP w Chełchach, na czele z Panem Wójtem Tomaszem Osewskim oraz Panem Prezesem Mariuszem Pałkiewiczem. Dziękuję za zaproszenie na sobotnią uroczystość wieńczącą Państwa starania. Wniesienie swojego wkładu w ufundowanie sztandaru było dla mnie ogromnym zaszczytem !

Fot. Gmina Ełk

Top