Aktualności

by jmalecki jmalecki Brak komentarzy

Integracyjnie i na sportowo z młodzieżą

W tym turnieju nie liczył się wynik, a integracja i zabawa. 30 października 2017 r. na zaproszenie posłanki Bernadetty Krynickiej wraz z moimi kolegami parlamentarzystami wziąłem udział w Integracyjnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Łomży.

Czytaj dalej

by jmalecki jmalecki Brak komentarzy

Zapraszamy na promocję nowego numeru „Znad Pisy”

Jako jeden z mecenasów nowego numeru pisma popularnonaukowego „Znad Pisy” wraz z Muzeum Ziemi Piskiej zapraszam Państwa serdecznie na promocję tego wyjątkowego wydawnictwa, którego Nr 23 został wydany z okazji jubileuszu 650-lecia nadania Piszowi praw osadniczych i bartnych. Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2017 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej Piskiego Domu Kultury.

by jmalecki jmalecki Brak komentarzy

Nowy program aktywizujący Polaków

Rusza rządowy program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej – Otwarte Strefy Aktywności (OSA). Na to przedsięwzięcie, po raz pierwszy dedykowane w całości rozwojowi małej infrastruktury w Polsce, Ministerstwo Sportu i Turystki w ciągu dwóch lat przeznaczy 100 mln zł. Wybudowane zostaną siłownie zewnętrzne, sprawnościowe place zabaw, strefy relaksu i gier oraz zagospodarowana będzie zieleń.

Czytaj dalej

Top